shops-1020019.jpg

Vzhledem k unikátnosti technologického materiálu a specifikům použití, lze vyrábět na objednávku ve variantách připravených speciálně pro konkrétní požadavky. 

Pro výrobce.

Nabízíme spolupráci při výrobě nových druhů antimikrobiálních směsí a hmot pro nové a speciální výrobky. Na základě zkušeností navrhneme i řešení pro konzervaci stavebních a nátěrových hmot s obsahem vody. S NANOHALT®em výrazně posilují mnohé vlastnosti materiálů a včleněním do konvenčních výrobků vytvoří sérii nových multifunkčních hmot, přičemž splní současné požadavky na ochranu životního prostředí.

puzzle-10200112.jpg

 

Obchod, prodej, partnerství.

V zájmu společnosti je vytvořit obchodní síť a distribuční spolupráci s možností výhradního regionálního zastoupení jak v České republice, tak i evropských lokalitách. Obchodníci a prodejci ve specializovaných prodejnách získají bezkonkurenční výrobek nové generace a řemeslníci si s proškolením a informacemi v dané problematice mohou zefektivnit práci a nabídnout inovované služby, poskytující kvalitní servis a dlouhodobou ochranu a prevenci.

S Vaším zájmem získat dodavatele s takovým produktem, se na nás neváhejte obrátit. Rádi pomůžeme vylepšit podmínky uživatelům vašich produktů a služeb.