NANOHALT Q Z - penetrace, omítky, směsi, krovy... Zobrazit větší

NANOHALT Z - proti plísni penetrace, směsi, krovy

Nový produkt

Určen pro penetrace, do omítek a stavebních směsí, na krovy, podloží plovoucích a teras. podlah, obložení, betonů, stěrek a pod. Zabraňuje vzniku plísní, řas, kvasinek, lišejníků a udržuje strukturu materiálu odolnou vůči biologickým vlivům a napadení. Působí na částice smogu a pachu. Mikrobiální stabilizace a prevence.

20 g - vydatnost 10 - 30 m 2

Více informací

93 ks

420,00 Kč s DPH

Více informací

 

NANOHALT® 

je ekologická antibakteriální protiplísňová přísada.

 

Mikrobiální stabilizace zamezuje množení bakterií, zrodu plísní, řas, kvasinek i lišejníků, pomáhá eliminovat viry a částice smogu ve vzduchu. 

NANOHALT®  je nejmodernější ekologická přísada tří složek nanočástic.

Po nanesení je biocidní účinek okamžitý a dlouhodobý.

FOTOKATALYTICKÝ EFEKT JE PERMANENTNÍ A NESLÁBNE S ČASEM, VŠECHNY ČISTÍCÍ A ANTIBAKTERIÁLNÍ FUNKCE JSOU ZACHOVÁNY PO CELOU EXISTENCI. 

 

Je určený k preventivnímu nebo sanačnímu ošetření interiéru a exteriéru staveb, především k nátěrům omítek, fasád a dřevěných povrchů, přidává se do všech vodou ředitelných hmot - barev, penetrací,  stěrkovacích, spárovacích a dalších stavebních materiálů.

Elegantně jednoduché nanášení zvládne každý. Pouze se přisype, popřípadě přilije do hmoty se kterou pracujete. Předchází výrobky ve formách různých druhů strukturálních nátěrů, stěrek apod. které se musí po účinnosti odstraňovat.

Při dodržení správného dávkování a technologického postupu aplikace je garantována minimální doba účinnosti přípravku 24 měsíců ode dne aplikace. Účinnost v praxi je 2 až 5 let. Oxidativní povrch je aktivován i denním světlem a je velmi účinný především při zvýšené vlhkosti, tj. při základních a optimálních podmínkách pro množení mikroorganismů.

NANOHALT® QB neovlivní pigment barvy (tzv. vyšednutí) s čímž mají podobné výrobky velký problém. Do finálního nátěru se přimíchává tak, aby byl obsažen v poměru 1 g na 1 m2 v jedné vrstvě. NANOHALT® QZ do ostatních hmot dle tabulky v návodu, který je součástí každého balení.  Malba, nebo hmota, je tímto ochráněna před vznikem všech nežádoucích mikrobiálních procesů.

NANOHALT® posiluje fyzikální vlastnosti materiálu. Výsledky všech realizací a testování staví NANOHALT® na špici.

 

Proč použít NANOHALT® :

antimikrobiální efekt - brání množení mikrobům a bakteriím, čímž zajišťuje čisté a zdraví prospěšné prostředí 

eliminuje rizika přenosu virových nákaz a odbourává částice smogu ve vzduchu

zvyšuje trvanlivost potravin ve spížích, skladech a sklepeních

působí dlouhodobě, žádné mikroorganismy proti němu nezískají odolnost

šetří váš majetek prodloužením životnosti povrchové struktury materiálů

šetří peníze a váš čas na čištění - nemusíte opakovaně čistit agresivní chemií

ekologicky nezávadný výrobek

1 další produkt ve stejné kategorii:

Ke stažení